В американському місті Атланта міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон через збій в електропостачанні скасував усі авіарейси.

В американському місті Атланта міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон через збій в електропостачанні скасував усі авіарейси.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту в Twitter.

Причиною відключення електрики стала пожежа в підземних приміщеннях, де розташоване обладнання для електропостачання аеропорту, повідомляє DW.

Станом на 8 ранку за київським часом (1 година ночі за Атлантою), електропостачання відновили.

Зазначимо, Хартсфілд-Джексон — найбільш завантажений аеропорт у світі. Його щорічний пасажиропотік складає близько 100 мільйонів людей.

Крім того, близько 170 авіарейсів скасували в понеділок в найбільшому аеропорту Німеччини у Франкфурті-на-Майні, повідомляє Associated Press. Це сталося через погодні умови.

Скасовані як внутрішні, так і міжнародні рейси, зокрема, до Відня, Дубліна і Варшави.

«З огляду на погодні умови вранці 18 грудня в аеропорту Франкфурта можуть виникати перебої в роботі, деякі авіарейси можуть бути скасовані. Будь ласка, перевіряйте статус рейсу перед тим, як відправитися в аеропорт», — йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті аеропорту.

За прогнозами місцевої метеорологічної служби Німеччини, погодні умови повинні покращитися протягом дня.

Раніше в аеропортах кількох країн стався тимчасовий збій систем реєстрації. Проблем зазнали аеропорти Лондона, Парижа, Цюріха, Мельбурна, Сінгапура, Вашингтона, Йоганнесбурга та Чанга.

Поділитись: