Підводний човен військово-морських сил Аргентини San Juan, на борту якого було 44 військових, перестав виходити на зв’язок.

Підводний човен військово-морських сил Аргентини San Juan, на борту якого було 44 військових, перестав виходити на зв’язок.

Про це повідомляє Reuters.

Судно вийшло з порту міста Ушуая на півдні Аргентини та попливло до Мар-дель-Плата на півночі — маршрут пролягає водами Атлантики.

«Ми розслідуємо причини, за якими човен перестав виходити на зв’язок. Якщо це стосується засобів зв’язку, то він повинен був спливти», — сказав офіційний представник аргентинського флоту Енріке Балбей.

За його словами, екіпаж має достатньо продуктів, аби пробути у морі ще кілька днів. На пошуки підводного човна вирушили військові кораблі і літаки.

Востаннє San Juan бачили у бухті Сан Хорхе в 434 км від узбережжя. Останній раз, коли човен виходив на зв’язок, було 15 листопада 7:30 ранку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна субмарина: що відомо про загибель шведської журналістки Кім Валль.

Човен Nautilus затонув у водах на південь від Копенгагена 11 серпня. 13 серпня рятувальники підняли його на поверхню. Журналістки Кім Валле на борту не було.

Поліція Данії уважає, що підводний човен затопили навмисне.

Підводний човен Nautilus, побудований винахідником Петером Мадсеном, вийшов з Копенгагена ввечері 10 серпня. На борту були двоє людей: Мадсен і журналістка Валле, яка працювала на репортажем про винахідника.

Коли човен затонув, капітан судна — Мадсен — заявив, що журналістка загинула внаслідок нещасного випадку і він поховав її в морі. Мадсен — головний підозрюваний у справі, його арештували.

Пізніше на острові Амагер знайшли тіло жінки без голови, рук та ніг. Експертиза встановила, що знайдене тіло належить Кім Валле.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: