Життя

В АТО задіяли колишніх бійців 'Беркута'

Життя/В АТО задіяли колишніх бійців 'Беркута'
Зберегти
Вигляд

У антитерористичної операції на південному сході України задіяні бійці нині розформованого спецпідрозділу "Беркут". Про це заявив в.о. голови Адміністрації президента України Сергій Пашинський сьогодні в Києві , - повідомляє прес-служба президента України.

"Після проведення переатестації і внутрішнього розслідування щодо подій у центрі Києва на початку цього року і встановлення непричетності до масових вбивств учасників акцій протесту, ці співробітники були допущені до подальшої служби в лавах МВС", - повідомив Пашинський.

В.о. глави АП "особливо відзначив бійців колишнього спецпідрозділу "Беркут", які залишаються вірними своїй присязі і служать в Луганській, Одеській та інших областях".

"Компетентними органами України прийнято рішення про те, що з огляду на непростий шлях, який довелося пройти бійцям спецпідрозділу "Беркут" за останні шість місяців, коли злочинна влада на чолі з Віктором Януковичем змушувала їх воювати з власним народом, до кримінальної відповідальності притягуватимуться виключно ті працівники, за якими слідство встановило безпосередню участь у вбивствах і тортурах учасників Революції гідності", - додав чиновник.

Пов`язані новини