Російська сторона в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін надала гарантії режиму тиші в Авдіївці Донецької області

Російська сторона в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін надала гарантії режиму тиші в Авдіївці Донецької області.

Про це повідомив глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

«Щойно російська сторона в СЦКК надала нам письмове підтвердження гарантій припинення вогню. Три дні неймовірних зусиль Президента України, наших міжнародних партнерів!», — написав він.

Також Жебрівський повідомив, що комунальники вже вийшли відновлювати перебиті електролінії.

«Наші ремонтні бригади вже вийшли на місце розриву лінії електропередачі. З боку окупованих територій також вийшла бригада електромонтерів. Після проведення детальних обстежень, буде визначено масштаб пошкоджень і обсяги відновлювальних робіт», — написав він.

Нагадаємо, під Авдіївкою сталося загострення збройного конфлікту. 29 січня у боях неподалік населеного пункту 5 українських військових загинули і 14 дістали поранень. А 30 січня загинули 3 військових, і 17 дістали поранень.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без води та електрики.

Пізніше через ескалацію збройного конфлікту в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

Також 31 січня в Авдіївці загинув український військовий.

Раніше повідомлялось, що Радбез ООН 2 лютого обговорить ситуацію на сході України.

Вранці 1 лютого з міста евакуювали 80 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У нас все нормально, тільки зв’язку немає і постійно стріляють» — репортаж з Авдіївки

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: