В Авдіївці Донецької області після чергового загострення збройного конфлікту та обстрілів, що тривали до ранку, розпочали відновлювальні роботи

В Авдіївці Донецької області після чергового загострення збройного конфлікту та обстрілів, що тривали до ранку, розпочали відновлювальні роботи.

Про це Громадському повідомив заступник голови військово-цивільної адміністрації Олександр Лебідь.

«Обстріли йшли до ранку. Наразі наче затихло. Ми намагаємось робити відновлювальні роботи. Автопатрулі поїхали обстежувати місто і особливо приватний сектор на можливі пошкодження. Зараз завантажуємо теплі речі, а також будівельні матеріали на приватний сектор Авдіївки, плівку, ще щось, по можливості», — сказав він.

За його словами, станом на 7:00, в Авдіївці через обстріли загинуло 2 людей, ще троє дістали поранень (офіцер ДСНС, іноземний фотокореспондент ті місцева мешканка).

Згідно з повідомленням Міноборони, наразі фотокореспондент знаходиться у стабільному стані.

Третя поранена — жінка, яка отримала незначні поранення внаслідок обстрілу житлової 5-поверхівки. Вона відмовилась від госпіталізації.

Крім того Лебідь наголосив, що евакуація з міста не відбувається.

«У нас тепло є, воду подаємо, газ є. Нема причин для евакуації. У квартирах зараз в середьному від 17 до 22 градусів тепла. Продовжують працювати пункти обігріву. Всі виконуємо та дотримуємося плану дій, який надав Жебрівський (глава Донецької військово-цивільної адміністрації - ред.). Особливу допомогу надають інвалідам та літнім людям», — сказав він.

Нагадаємо, що черговий обстріл Авдіївки почався ввечері 2 лютого близько 19:30. Снаряди потрапили у житлові квартали міста поблизу точок надання гуманітарної допомоги населенню. Обстріляли стадіон у центрі міста, де знаходиться наметове містечко і пункти обігріву. 

Внаслідок обстрілів загинуло 2 людини та ще 3 дістали поранень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile