Внаслідок знеструмлення Донецької фільтрувальної станції в Авдіївці припинилося водопостачання. Відновлення очікується до вечора наступного дня.

В результаті ввечері 19 листопада була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, в результаті чого припинено водопостачання Авдіївки, частково Донецька і Ясинуватої, селищ Верхньоторецьке, Василівка і Спартак.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства «Вода Донбасса».

Це також призвело до збоїв у роботі Авдіївського коксохімічного заводу, повідомив голова підприємства Муса Магомедов.

«Донецька фільтрувальна станція знеструмлена, Авдіївка без води. Сподіваємося, що дозвіл на відновлювальні роботи отримаємо завтра і вдасться відновити постачання води», — написав він у Facebook.

Зауважимо, Донецька фільтрувальна станція знаходиться на непідконтрольній Україні території.

Червоним позначено лінію розмежування на Донбасі

За словами керівника Авдіївської військово-цивільної адміністрації Донецької області Павла Малихіна, лінія електропередач була пошкоджена в результаті обстрілів близько 22:00 19 листопада, внаслідок яких Донецька фільтрувальна станція була знеструмлена. Відновлення очікується до вечора наступного дня.

О 13.15 прес-служба комунального підприємства «Вода Донбасса» повідомила, що електропостачання Донецької фільтрувальної станції було відновлено. «На даний час проводиться заповнення гідротехнічних споруд водою. Завтра, 21 листопада, подачу питної води споживачам буде відновлено», - йдеться у повідомленні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile