У День державного прапору в Авдіївці Донецької області у небо запустили найбільший у країні прапор площею в 120 квадратних метрів.

У День державного прапора в Авдіївці Донецької області в небо запустили найбільший у країні прапор площею в 120 квадратних метрів.

Про це повідомляє штаб Операції об’єднаних сил.

Ініціаторами та організаторами акції стали місцеві мешканці, які зібрали частину коштів на виготовлення стяга. Участь у цьому також взяли військовослужбовці Збройних сил.

Коли прапор запустили у небо — учасники акції заспівали гімн України.

«Величезний державний символ нашої Батьківщини стрімко піднявся у небо і впевнено поплив убік Донецького аеропорту з метою нагадати усім мешканцям окупованих територій: Україна пам’ятає про вас», — йдеться у повідомленні.

Фото: прес-служба Операції об'єднаних сил

Генерал-майор Олександр Голоднюк творцям стяга вручив дипломи від наглядової ради «Книги рекордів України» за встановлення рекорду з виготовлення найбільшого прапора в Україні.

23 серпня у Дніпрі підняли державний прапор на найвищий флагшток України. Він важив 23 кілограми.  Його підняли на висоту в 72 метри. Розміри прапора і висоту його підняття зафіксували представники Книги рекордів України.

Також у Києві вранці 23 серпня, у День державного прапора, встановили національний рекорд, розгорнувши на вулицях найдовший прапор України.

Поділитись: