У місті Авдіївка Донецької області ремонтні бригади відновили електропостачання, яке зникло внаслідок обстрілів 29 березня.

В Авдіївці Донецької області відновили електропостачання, яке було відсутнє з 29 березня. Ремонтні роботи тривали не довше двох годин. Більше часу пішло на розмінування території.

Про це повідомив Громадському речник штабу АТО Ярослав Чепурний.

«Світло дали в житлові квартали близько 5-ї години, до цього часу виконувалися ремонтні роботи. Хоча насправді, самі ремонтні ремонтні роботи відбувалися с 12-ї до 2-х, дуже багато часу зайняли підготовчі роботи, сапери мали перевірити місце роботи на предмет наявності мінновибухових предметів. Саме пошкодження було на двох місцях на лінії електромережі, частково було пошкоджено апаратура Донецької фільтрувальної станції», — сказав Чепурний.

За його словами, обстріли поблизу Авдіївки продовжуються.

«В Авдіївці нещодавно знову чув вибухи. Але варто зазначити, що противник практично не застосовує важке озброєння», — сказав він.

Раніше директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов  повідомив, що у місті Авдіївка Донецької області ремонтні бригади відновили електропостачання.

«Тиждень без світла і води пережитий. Спасибі енергетикам ДТЕК, МНС і СЦКК», — написав він.

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації також підтвердив, що електропостачання у місті відновлено.

1 квітня повідомлялось, що в Авдіївці не змогли відновити світло через обстріли.

29 березня Авдіївка залишилась без електропостачання через обстріли

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile