Серед загиблих в авіакатастрофі поблизу острова Оаху на Гаваях 21-го червня, був один українець, громадянин США. Микола Глєбов, родом із Донецька, був одним із одинадцяти людей на борту. У той день він збирався здійснити стрибки з парашутом.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Чоловікові було 28 років — до Сполучених Штатів він переїхав разом із матір’ю і сестрою у 2005, коли йому було 14. Після закінчення школи в штаті Міннесотта відслужив чотири роки в американських повітряних силах. Протягом останніх п’яти місяців Микола Глєбов працював на Алясці. Він займався дослідженням океану на кораблі.

Сестра загиблого Діана Глєбова розповіла, що на Гаваї Микола поїхав у відпустку. Стрибок з парашутом він мав здійснити останній день перед поверненням додому.

21-го червня двомоторний літак King Air упав у районі аеродрому Діллінгем, що поблизу північного узбережжя острова Оаху. Рятувальники повідомили, що коли прибули пожежні бригади, літак охопило полум’я, відтак ніхто не вижив.

Розслідування катастрофи триватиме від одного до двох років. Втім, відомо, що літак був у повітрі всього 20 секунд. Протягом цього часу він двічі перевернувся у повітрі, після чого розбився.  

Поділитись: