В Австралії 7% католицьких священиків звинуватили в сексуальних злочинах проти дітей

7 лютого, 2017 12:50
default/В Австралії 7% католицьких священиків звинуватили в сексуальних злочинах проти дітей
Зберегти
Вигляд
Сім відсотків священиків католицької церкви Австралії звинуватили в сексуальних домаганнях дітей протягом останніх декількох десятиліть.

Сім відсотків священиків католицької церкви Австралії звинуватили в сексуальних домаганнях дітей протягом останніх декількох десятиліть.

Про це повідомляє Associated Press.

Розслідування спеціальної комісії з'ясувало, що за 60 років 7 відсотків усіх представників церкви здійснювали сексуальне насильство над дітьми.

У період з 1980-го по 2015-ий рік 4,5 тисяч людей зізналися, що вони стали жертвами сексуального насильства з боку представників церкви. Серед звинувачених — священики з тисячі католицьких парафій і організацій. Лідерами за кількістю є Орден святого Іоанна — в розбещенні дітей брали участь понад 40 відсотків всіх священиків,

Конгрегація Християнських братів і Орден святого Франциска Сальського — по 22 відсотки.

«Всі злочини минулого повинні бути виправлені. Жертви насильства повинні отримати підтримку, справедливість повинна бути відновлена. Захист дітей повинна увійти в культуру церкви», — заявив Френсіс Салліван, виконавчий директор Австралійського ради правди.

До цього такої системи в Австралії не існувало. За даними розслідування — скарги дітей ніхто не слухав. Більш того, найчастіше їх карали. Документи знищувалися або засекречувалися самою церквою. І навіть ті священики, які потрапляли під підозру, просто переходили в інші парафії, де ніхто не знав про їхнє минуле.

Середній вік постраждалих дітей — 10 років для дівчаток і 11 для хлопчиків.

У Ватикані заявили, що за розслідуванням уважно стежать і чекають на конкретні висновки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини