Світ

В Австралії чоловік виграв у лотерею двічі на тиждень

18 травня, 2018 01:48
Світ/В Австралії чоловік виграв у лотерею двічі на тиждень
Зберегти
Вигляд
У передмісті Сіднея Бонді (Австралія) чоловіку вдалось виграти у лотерею двічі на тиждень. У сумі мешканець Бонді виграв понад 2 мільйони австралійських доларів.

У передмісті Сіднея Бонді (Австралія) чоловіку вдалось виграти у лотерею двічі на тиждень. У сумі мешканець Бонді виграв понад 2 мільйони австралійських доларів.

Про це повідомляє видання Pedestrian.

Повідомляється, що 40-річний чоловік вирішив не розкривати своє ім'я.

Минулого тижня чоловік спочатку виграв близько одного мільйона австралійських доларів, а вже через кілька днів — знову зірвав джек-пот — ще майже 1,4 мільйона.

У підсумку виграш мешканця Австралії склав 2,48 мільйона австралійських доларів (понад 48 млн грн, — ред.).

Чоловік емоційно відреагував на виграш, але зізнався, що не може дати ніяких порад гравцям в лотерею, оскільки, на його думку, йому «допоміг Бог».

Він зізнався, що вже витратив частину грошей на «розкішну нову машину». Залишок грошей він планує витратити на відпочинок і придбати будинок у Бонді.

Водночас видання Pedestrian зазначає, що навряд це вдасться переможцю лотереї через надмірно дорогу нерухомість у цьому районі Сіднея.

Раніше повідомлялось, що у США двоє учасників лотереї виграли понад $1мільярд за вихідні.

Також повідомлялось, що у США жінка виграла у лотерею Powerball $560 мільйонів, однак відмовилася вказувати свої дані для отримання виграшу.

Крім того, у США жінка, яка виграла у лотерею Virginia Lottery $3 мільйона, півроку носила виграшний лотерейний білет у сумці.

Пов`язані новини