В Австралії чоловік знайшов зуби акули, яка вимерла близько 25 мільйонів років тому. Чоловік виявив рідкісну знахідку ще у 2015 році, однак вчені підтвердили її достовірність лише у 2018-му році.

В Австралії чоловік знайшов зуби акули, яка вимерла близько 25 мільйонів років тому. Чоловік виявив знахідку ще у 2015 році, однак вчені підтвердили її достовірність лише у 2018-му році.

Про це повідомляє CNN.

Філ Муллалі називає себе палеонтологом-любителем, він виявив кілька зубів акули у скелі, на Узбережжі Вікторії у Південній Австралії. «Мене відразу схвилювала знахідка, це було неймовірно», — розповів він.

Як з'ясувалось, зуби належали вимерлому виду акул — Великій зубчатій вузькозубій акулі (Carcharocles angustidens, — ред.).

«Три роки по тому вчені підтвердили свою здогадку, заявивши, що вік зубів становить близько 25 мільйонів років», — повідомляє видання.

Вважалося, що акула становила у довжину близько 9 метрів — це  удвічі більше, ніж довжина великої білої акули.

Зуби, виявлені на пляжі Австралії, мали довжину близько 7 см.

За словами Еріха Фітцджеральда, палеонтолога Музею Вікторії, знахідка Муллалі є однією з найрідкісніших знахідок в історії палеонтології. За його словами, у всьому світі було знайдено лише три подібні закам'янілості.

У червні минулого року вчені у шматку бурштину виявили пташеня, якому близько 100 мільйонів років.

Поділитись: