В Австралії запускають бездротові трамваї

22 квітня, 2017 14:57
default/В Австралії запускають бездротові трамваї
Зберегти
Вигляд
lead
На лінії працюватимуть трамваї з бортовими джерелами енергії.

В австралійському місті Ньюкасл вирішили побудувати бездротову трамвайну лінію.

Як повідомляє Railway Technology, міська влада оголосила, що не хоче, щоб контактні дроти трамвая, що висять над шляхами, псували вигляд міста.

Згідно з ухваленим рішенням, на лінії працюватимуть трамваї з бортовими джерелами енергії.

Проект будівництва бездротової трамвайної лінії передбачає посадку дерев уздовж шляхів, які будуть частково знижувати шум транспорту. Якби контактний дріт залишили над коліями, дерева довелося б регулярно стригти, щоб вони не пошкоджували своїми гілками контактний кабель.

Які саме трамваї планується використовувати на новій лінії в Ньюкаслі, будівництво якої почнеться в кінці поточного року, поки невідомо. Ймовірно, влада оголосить тендер на поставку нового транспорту.

Зауважується, що в Австралії в Сіднеї вже діє подібна бездротова трамвайна лінія. Але вона технічно відрізняється від лінії, яку планується побудувати в Ньюкаслі. У Сіднеї між двома нейтральними рейками прокладено третю контактну рейку. Вона розділена на десятиметрові ділянки, підключені до електромережі і відокремлені нейтральними ділянками. Трамвай, що їде по лінії, має радіопередавач, пов'язаний з підстанцією, яка подає напругу на контактні ділянки третьої рейки тільки тоді, коли над ним проходить вагон.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини