Світ

В Австрії десятки тисяч людей протестували проти 12-годинного робочого дня

1 липня, 2018 00:23
Світ/В Австрії десятки тисяч людей протестували проти 12-годинного робочого дня
Зберегти
Вигляд
У Відні десятки тисяч людей вийшли на протест проти намірів уряду змінити трудове законодавство, що дозволить зробити 12-годинний робочий день без підвищення зарплатні.

У Відні десятки тисяч людей вийшли на протест проти намірів уряду змінити трудове законодавство, що дозволить зробити 12-годинний робочий день без підвищення зарплатні.

Про це повідомляє DW.

За інформацією поліції, у протестах взяли участь близько 80 тисяч людей. Водночас організатори заявляли, що на акції вийшли до 200 тисяч.

«Ми будемо протистояти цьому всіма можливими засобами, які в нас є», — заявив голова Союзу профспілок Австрії Вольфґанґ Катціан.

Згідно зі змінами до трудового законодавства, уряд може встановити 60-годинний робочий тиждень без підвищення зарплатні. Водночас працівникам дозволять відмовлятися працювати понад 10 годин на день без зазначення причин.

Ці зміни планують розглянути в четвер, 5 липня. Профспілки країни вимагають винести це питання на референдум та виступають категорично проти нового законодавства.

У січні 2018 року кілька тисяч людей у столиці Австрії  вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду Себастьяна Курца. Організатори маніфестації закидали кабінету Курца расистські, екстремістські та неофашистські ухили.

18 грудня 2017-го року Курц очолив уряд Австрії і став наймолодшим канцлером у Європі. Він очолив уряд завдяки коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи.

Представник останньої, новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе раніше заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наймолодший політичний лідер світу: хто такий Себастьян Курц?

Більше про:
# відень
# австрія
Пов`язані новини