В автомобілі Стівена Педдока, який вчинив стрілянину на фестивалі в Лас-Вегасі, було знайдено 1 600 патронів і кілька контейнерів з вибуховими речовинами загальною масою 23 кілограми.

В автомобілі Стівена Педдока, який вчинив стрілянину на фестивалі в Лас-Вегасі, було знайдено 1 600 патронів і кілька контейнерів з вибуховими речовинами загальною масою 23 кілограми.

Про це в місцевій поліції повідомили на спеціальній прес-конференції.

При цьому правоохоронні органи поки не з'ясували, чи планував Педдок щось підривати. За словами начальника поліції міста Джозефа Ломбардо, у вбивці був план втечі з місця злочину, попри те, що він зрештою наклав на себе руки. Чому поліція зробила такий висновок, Ломбардо не уточнив.

У ніч на 2 жовтня в Лас-Вегасі 64-річний Стівен Педдок почав стріляти з вікна готелю по відвідувачах кантрі-фестивалю, який проходив неподалік.

Згодом він застрелився в тому ж номері, з якого відкрив вогонь. «Ісламська держава» взяла відповідальність за цей випадок, однак влада США спростувала причетність екстремістів. Мотиви вбивці наразі не встановлені.

За останніми даними, 59 людей загинули унаслідок стрілянини, 527 були поранені. 45 постраждалих — у критичному стані

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілець із Лас-Вегаса: пілот, мультимільйонер, любитель азартних ігор.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: