Світ

В Азербайджані ув'язнений опозиційний активіст Аділов оголосив голодування

10 вересня, 2018 19:07
Світ/В Азербайджані ув'язнений опозиційний активіст Аділов оголосив голодування
Зберегти
Вигляд
В Азербайджані активіст опозиційної партії «Народний фронт» Мурад Аділов, засуджений до 6 років колонії, оголосив голодування.

В Азербайджані активіст опозиційної партії «Народний фронт» Мурад Аділов, засуджений до 6 років колонії, оголосив голодування.

Про це опозиційному виданню Jam-News повідомив його брат, журналіст Натіг Аділов, що живе зараз у Франції/

Причина голодування — відмова в умовно-достроковому звільненні.

Мурад Аділов був засуджений у 2015 році за звинуваченням у зберіганні наркотиків.

Правозахисна організація Amnesty International у 2016 році включила його в список політв'язнів.

П'ятого вересня 2018 року Аділов зажадав звільнити його умовно-достроково, так як відбув 2/3 терміну покарання. Але йому відмовили, пославшись на порушення дисципліни, а саме — куріння у недозволеному місці.

Брат опозиціонера каже, що у того «виникли серйозні проблеми зі здоров'ям і нерви на межі» і додає при цьому, що не схвалює такого способу протесту.

За словами брата Аділова, одна з цілей голодування — привернути увагу міжнародної громадськості, яка, на думку опозиціонера, не приділяє належної уваги його справі.

У пенітенціарній службі кажуть, що їм нічого не відомо про голодування ув'язненого.

Це вже не вперше, коли політв'язні в Азербайджані оголошують голодування на знак протесту. У червні цього року голодування оголосив інший член «Народного фронту» Фізулі Гусейнов.

У квітні партія «Народний фронт» заявила про зникнення своєї активістки Фатіми Мовланлі після мітингу опозиції 31 березня.

Пов`язані новини