Життя

У Батумі поліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників

11 березня, 2017 23:59
Життя/У Батумі поліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників
Зберегти
Вигляд
Акція протесту почалася після інциденту в центрі Батумі. Співробітник патрульної поліції Кахабер Бухрадзе зупинив машину за порушення правил дорожнього руху, і, як стверджують очевидці, образив водія.

Поліція Батумі застосувала сльозогінний газ на акції протесту в місті Батумі.

Як повідомляє Rustavi2, приводом стало те, що учасники акції почали кидати каміння в будівлю Головного управління МВС Аджарії.

Акція протесту почалася після того, як співробітник патрульної поліції Кахабер Бухрадзе зупинив автівку за порушення правил дорожнього руху, і, як стверджують очевидці, образив водія.

Ображеного підтримали місцеві жителі, тому почалася бійка. За опір поліції затримали шість осіб.

Незабаром обурені тим, що сталося жителі почали збиратися біля будівлі Головного управління Внутрішніх справ Аджарії.

Учасники акції заявили, що після призначення нового керівника патрульної поліції Малхаза Батіашвілі поліція стала необґрунтовано виписувати великі штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Загалом, на акції присутні до тисячі чоловік. Вони вимагають відставки Батіашвілі і звільнення затриманих.

Мітингувальники намагалися прорвати кордон поліції й увійти до будівлі Головного управління. На місце прибув загін спецпризначенців.

Після переговорів представників опозиції, депутатів Верховної ради Аджарії і поліції було досягнуто згоди про звільнення заарештованих, якщо протестувальники розійдуться, але учасники акції відмовилися йти.

Голова Верховної ради Аджарії Зураб Патарадзе перервав візит до Туреччини і в терміновому порядку повертається в Батумі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини