Життя

В бою під Краматорськом мирні жителі не постраждали

Життя/В бою під Краматорськом мирні жителі не постраждали
Зберегти
Вигляд

Під час проведення операції зі знищення збройного бандформування під Краматорськом місцеве населення не постраждало. Про це повідомляє Міністерство оборони.

‘На околиці села Староварварівка, що в 30 кілометрах від Краматорська, відбувся запеклий бій. Операція пройшла успішно. Поранених та загиблих серед військовослужбовців Збройних Сил України немає. Натомість силовики захопили 3 терористів, в одного з них вилучили ручний протитанковий гранатомет. Після проведення операції зі знищення збройного бандформування було здійснено зачистку місцевості. ‘Керівники' сил самооборони Слов’янська відреагували на дії українських силовиків неадекватно, почавши розповсюджувати через своїх осіб та російські ЗМІ чутки про те, що українські військові начебто стріляли у мирне місцеве населення. Ці заяви не відповідають дійсності, насправді під час проведення операції зі знищення збройного бандформування жодна цивільна особа не постраждала. Антитерористична операція на Cході України триває’, - йдеться в повідомленні.

Із затриманими терористами проводяться слідчі дії. Про це повідомив начальник Укправління преси Міноборони України Богдан Сеник.

 

Пов`язані новини