14 листопада Мустафу Найєма та Світлану Заліщук виключили зі складу міжнародних делегацій. Причиною такого рішення стала участь депутатів у «ДемАльянсі». Ініціатором відкликання став Ігор Кононенко.

Рішення про те, хто замість депутатів Світлани Заліщук і Мустафи Найєма займе місце в міжнародних делегаціях ще не прийнято.

Про це повідомив заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

Пояснюючи, чому кількох депутатів виключили зі складу закордонних делегацій, Березенко сказав, що вони стали членами інших партій і тому не можуть представляти політику партії «Блок Петра Порошенка Солідарність» на міжнародній арені.

Березенко наголосив, це рішення не стосується їхньої роботи в парламентських комітетах.

«До того ж ми ще не затвердили жодну іншу кандидатуру до складу цих делегацій, зараз триває широке обговорення і ми знайдемо інших достойників», — додав він.

Сама Світлана Заліщук, коментуючи вчорашнє рішення фракції, назвала його «дріб’язковою помстою». 

Також вона повідомила, що фракція БПП виключила з делегацій міжнародних організацій не тільки її, Мустафу Найєма і Наталію Новак, але і Віталія Чепиногу. 

Нагадаємо, 14 листопада Мустафу Найєма та Світлану Заліщук виключили зі складу міжнародних делегацій.  Причиною такого рішення стала участь депутатів у «ДемАльянсі». Ініціатором відкликання став Ігор Кононенко.

Поділитись: