У Великій Британії в місті Дамбартон, що неподалік від Глазго, донька пенсіонерки випадково викинула заощаджені нею 26 тисяч доларів. Їх допомогли знайти працівники компанії з утилізації відходів.

Про це пише ВВС.

Коли жінки не було вдома, її донька вирішила прибрати будинок і викинула старі банки. Коли власниця грошей повернулася, вона виявила, що банок, де вона зберігала заощадження, немає.

Донька і син пенсіонерки відправилися в центр приймання вторинної сировини і попросили відшукати зниклі гроші. Їм допомогли сміттярі Тоні Скенлон і Кенні Макадамс.

Вони зазначили, що завдяки щасливій випадковості, один з двох ущільнювачів сміття був поламаний. Чоловіки згадали, що кинули через це мішки в металевий контейнер. У ньому зрештою і знайшли гроші.

«Це було чудово. Тоні сказав мені, що жінка почала плакати. Я потиснув руку її братові. Це були божевільні дві години. Ми зробили все, щоб знайти гроші», — сказав Кенні Макадамс.

Він зазначив, що якби донька і син пенсіонерки хоч трохи забарилися, їхні мішки з грошима відправили б на сміттєзвалище.

Поділитись: