Поліція в Дніпра склала адміністративний протокол за носіння георгіївської стрічки. Таким чином, правоохоронці вперше застосували дію закону про заборону стрічки.

Поліція Дніпра склала адміністративний протокол за носіння георгіївської стрічки. Таким чином, було вперше застосовано дію закону про заборону стрічки.

Як повідомляє прес-служба поліції міста, під час масового заходу, присвяченого Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, у жінки вилучено георгіївську стрічку.

«На місці події поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 173-3 КУпАП (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки)., — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, закон про заборону георгіївської стрічки був ухвалений Верховною Радою України 16 травня. Президент Петро Порошенко підписав його 12 червня. Закон набрав чинності 15 червня.

Стаття 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що забороняє виготовлення і пропаганду георгіївської стрічки, передбачає покарання у вигляді штрафу 850-2550 гривень.

При повторному порушенні протягом року штраф може досягати 5100 гривень. Також передбачений адміністративний арешт на 15 діб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: