Життя

В Донецькій області ніде розміщувати переселенців – волонтерка

Життя/В Донецькій області ніде розміщувати переселенців – волонтерка
Зберегти
Вигляд

У Донецькій області закінчилися місця, де можуть приймати вимушених переселенців з населених пунктів, які потерпають від обстрілів. Про це Громадському сказала волонтерка Діана Макарова.

«Нам складно не вивезти з-під обстрілу людей, а прилаштувати їх потім. Це зараз найбільша проблема. Місцева влада починає «захлинатися» у цьому потоці переселенців. Сьогодні ми вивезли п’ять автобусів по 40 людей. Їх ще якось розмістять, а от куди ми повеземо людей завтра – не знаємо», - зазначила вона.

За її словами, інші області також не хочуть приймати людей. Натомість, кількість заявок на евакуацію збільшується. Вони надходять не тільки з Дебальцевого, а й з інших населених пунктів, які постійно обстрілюються – з Миронівки, Авдіївки, Красногорівки.

Загальну кількість людей, які прагнуть виїхати, визначити складно, бо не працює мобільний зв’язок.

За інформацією ДСНС, у п’ятницю, 30 січня, з Дебальцевого вивезли 310 людей.

За повідомленням, 250 людей вивезли до міста Святогірськ та 60 – до Артемівська. Для цього були задіяні шість автобусів. З міста Авдіїївка трьома автобусами було перевезено ще 60 людей до міста Святогірськ.

Загалом, за останні три дні (з 28 по 30 січня) з міст Авдіївка, Дебальцеве і Світлодарськ було вивезено 956 людей, з них 161 дитина.

 

Пов`язані новини