Життя

В Донецьку «бізнесмени» пропонують переоформити соцвиплати «без виїзду»

Життя/В Донецьку «бізнесмени» пропонують переоформити соцвиплати «без виїзду»
Зберегти
Вигляд

В Донецьку «бізнесмени» пропонують переоформити людям пенсії та інші соціальні виплати «без виїзду». Відповідні повідомлення розклеєні містом із зазначенням контактного номеру телефону.

Відбувається це, зазвичай так: «фірма» збирає в людей необхідні документи, виїздить з ними в найближчі населені пункти, підконтрольні Україні, і там оформлює людям банківські картки.

Послуга серед населення, за словами місцевих жителів, користується популярністю. Особливо серед літніх людей та пенсіонерів, які не мають змоги самостійно виїхати за межі території, контрольованої бойовиками.

Місцевий житель з Макіївки, який скористався такою «послугою», розповів, що за грошову винагороду йому дійсно переоформили пенсію в Маріуполі, проте з тим, щоб зняти гроші з картки – виникли проблеми. Банк наклав обмеження на зняття готівки – 200 гривень на день.

Раніше ми вже повідомляли, що керівництво так званої «ДНР» також закликає місцеве населення переоформлювати соціальні виплати на територіях, підконтрольних українській владі.

/фото з FB Євгена Шибалова

Пов`язані новини