В Еквадорі знайдено новий вид жаб з прозорою шкірою

29 травня, 2017 18:22
default/В Еквадорі знайдено новий вид жаб з прозорою шкірою
Зберегти
Вигляд
В Еквадорі вчені знайшли новий вид жаб з прозорою шкірою, який названо Hyalinobatrachium yaku. У перекладі з мови кічу yaku означає «вода». За словами вчених, потоки води, а саме невеликі річки з повільною течією, грають ключову роль в розмноженні цих жаб

В Еквадорі вчені знайшли новий вид жаб з прозорою шкірою, який названо Hyalinobatrachium yaku. У перекладі з мови кічу yaku означає «вода». За словами вчених, потоки води, а саме невеликі річки з повільною течією, грають ключову роль в розмноженні цих жаб.

Про це повідомляє Naked-science.

Дослідження мітохондріальної ДНК жаб показало, що новий вид генетично близький до кількох відомих видів скляних жаб. Від інших скляних жаб новий вид відрізняють кілька рис: зелені крапки на голові і спині у них темніші, ніж у інших видів, прозора шкіра на грудях і черевці дозволяє розглянути не тільки нирки і сечовий міхур, а й перикард — зовнішню оболонку серця. Область печінки і шлунково-кишкового тракту, навпаки, «закриті» світловідбиваючими клітинами.

Тіло у нового виду невелике, близько 2 см, при цьому інші скляні жаби можуть досягати 7,5 см завдовжки.

Характерною є і репродуктивна поведінка цих жаб. Самці привертають увагу самок особливими тональними сигналами, сидячи на листках, що нависають над потоками води.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Еквадор
Пов`язані новини