ENRU

В ГПУ заявляють про намір оскаржити рішення Інтерполу про зняття Януковича з розшуку

D9a50efc92325e23e
Начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що рішення Інтерполу буде оскаржене Фото: hromadske.ua, архів

Рішення Інтерполу щодо зняття з розшуку президента-втікача Віктора Януковича буде оскаржене. 

Про це заявив начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє прес-служба ГПУ.

Він підтвердив, що Комісією з контролю за файлами Інтерполу було прийнято рішення про зняття Януковича з міжнародного розшуку.

За його словами, рішення прийнято в період 27 лютого 3 березня 2017 року. Інформація про це надійшла до правоохоронних органів наприкінці квітня.

Зазначається, що Інтерпол попередив про конфіденційність наданої інформації і заборону розголошення її деталей.

​Водночас, за словами Горбатюка, прийняття цього рішення мотивоване «наявними недоліками українського законодавства щодо обрання запобіжного заходу стосовно розшукуваних осіб та статусу підозрюваного».

«​На сьогоднішній день висновки Інтерполу опрацьовуються, за наслідками чого буде прийняте рішення щодо подальших дій і, зокрема, можливого внесення змін до діючого законодавства», - йдеться у повідомленні.

Г​орбатюк підкреслив, що зняття Януковича з розшуку відбулося не з причин недоліків слідства чи допущених порушень слідчими органами.

Він також повідомив, що відповідне рішення буде оскаржене.

Нагадаємо, сьогодні прес-секретар Януковича Юрій Кірасір повідомив, що Інтерпол документально підтвердив, що зняв з розшуку колишнього президента України Віктора Януковича та його сина Олександра. В Нацполіції також підтвердили зняття.

Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича у січні 2015 року, але згодом скасував оголошення про розшук Януковича через оскарження захисту. 

Пізніше повідомлялося, що Інтерпол розгляне питання відновлення міжнародного розшуку екс-президента

Підписуйтесь на наш канал в Telegram