В Іловайську, який зараз сили АТО продовжують звільняти від бойовиків, затримано громадянина Словаччини сербського походження Мирослава Рохачу, який був мінометником в лавах «ДНР». Про це повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко з посиланням на слова комбата «Донбасу» Семена Семенченка.

«В районі тепловозного депо був затриманий УВАГА – громадянин Євросоюзу, серб за походженням – Мирослав Рохача, який має громадянство Словацької республіки, уродженець міста Банська Бистриця. Він був мінометником у терористів. Сказав що нібито приїхав в Україну не як найманець, а за переконаннями. Цю версію перевірить слідство», - повідомив Антон Геращенко.

Нагадаємо, що вночі силам АТО у складі батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Азов», «Шахтарськ» за підтримки бронетехніки Збройних сил, вдалося дійти до центру міста Іловайська і встановити український прапор над будівлі міськвиконкому. Наразі бій за Іловайськ продовжується, сили АТО контролюють близько половини міста. Вже точно відомо про шістьох вбитих бойовиків.

Поділитись: