Щонайменше 25 людей, серед яких велика кількість дітей, загинули унаслідок падіння автобуса у канал на півдні Індії 25 листопада. Про це з посиланням на державні ЗМІ повідомляє AFP.

Аварія сталася в окрузі Манді, цей район розташований за 105 кілометрів на північний захід від Бангалора, столиці штату.

За попередніми даними, водій втратив контроль над транспортним засобом під час руху на високій швидкості.

Заступник міністра оборони штату Карнатака повідомив, що наразі продовжується рятувальна операція, на місці переюувають правоохоронці і медики.

Інформаційне агентство Press Trust з Індії повідомило, що серед загиблих велика кількість дітей, які поверталися зі школи.

За даними каналу NDTV, жертви не змогли вийти з автобуса, який перекинувся дверима донизу.

Щорічно на індійських дорогах гине близько 150 тисч людей. Головними причинами високої смертності є безвідповідальне водіння, погана якість доріг, а також транспорт переповнений пасажирами.

Нагадаємо, у жовтні в індійському місті Амрітсар на півночі Індії поїзд в'їхав у натовп людей, які стояли на залізничних коліях та спостерігали за спалюванням опудала демона Равани з індійських міфів.

Аварія сталася під час індуїстського свята Дасара, яке відзначає торжество добра над злом. Припускають, що люди могли не почути наближення поїзда. За останніми даними, унаслідок аварії загинули 61 людина.

Поділитись: