Кількість тигрів в Індії за чотири роки збільшилась на понад 30%. Загалом в Індії проживають три чверті з усіх тигрів на планеті.

Про збільшення популяції тигрів йдеться в докладі, який представили в Нью-Делі 29 липня з нагоди Всесвітнього дня тигра, повідомляє The Guardian.

Так, за останні 4 роки кількість тигрів у Індії збільшилась 2 226 до 2 967. Ці цифри спеціалісти вирахували, ґрунтуючись на даних, зібраних захисниками природи на території у 380 тисяч квадратних кілометрів, а саме — з 350 тисяч знімків, зроблених 26 тисячами фотопасток.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, який брав участь у заході до Дня тигра, назвав ці цифри «історичним досягненням», а також наголосив, що Індія є одним із найбезпечніших місць для проживання тигрів.

За даними Всесвітнього фонду дикої природи, на планеті проживають менш ніж 4 тисячі тигрів, тобто три чверті цих хижаків живуть саме в Індії.

Нагадаємо, в Індії тигриця, яка рятувалася від повені, потрапила в будинок місцевих жителів і проспала весь день у ліжку.

Поділитись: