Здебільшого причинами смертей працівників виборчих комісій, які померли в чотирьох провінціях Індонезії після дня виборів, були інсульт або серцевий напад.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я країни, пише The Straits Times.

Понад 162 спостерігачі загинули в чотирьох провінціях — Джакарті, Західній Яві, островах Ріау і Південно-Східному Сулавесі.

Так, за даними Міністерства охорони здоров'я, 22 смерті в Джакарті були спричинені інфарктом міокарда, серцевою недостатністю, печінковою комою, інсультом, дихальною недостатністю і менінгітом, а в Західній Яві — серцевою недостатністю, інсультом, дихальною недостатністю, сепсисом і астмою. У Ріау і Південно-Східному Сулавесі спостерігачі померли від серцевої недостатності та унаслідок дорожньо-транспортних пригод.

У МОЗ зазначили, що більшості загиблих було від 50 до 70 років.

За даними уряду, по всій країні після дня виборів померли 496 працівників виборчих комісій. Очевидці заявляли, що загиблі були виснажені після 12 годин безперервної роботи.

Нагадаємо,17 квітня в Індонезії пройшли одночасно президентські, парламентські та місцеві вибори. Явка склала близько 80% зі 192 мільйонів жителів країни, які мають право голосу, працювали понад 800 тисяч кабінок для голосування.

Поділитись: