УКРАЇНА

Рекламу в «Інтерсіті» розміщує компанія, пов’язана з екс-регіоналом Колесніковим — «Слідство.інфо»

25 січня, 2018 00:33
УКРАЇНА/Рекламу в «Інтерсіті» розміщує компанія, пов’язана з екс-регіоналом Колесніковим — «Слідство.інфо»
Зберегти
Вигляд
В Укрзалізниці у потягах «Інтерсіті» транслюють рекламу від донецької компанії, тісно пов’язаної з віце-прем’єр-міністр часів Віктора Януковича Борисом Колесніковим.

В Укрзалізниці у потягах «Інтерсіті» транслюють рекламу від донецької компанії, тісно пов’язаної з віце-прем’єр-міністр часів Віктора Януковича Борисом Колесніковим.

Про це повідомляє проект розслідувань «Слідство.Інфо».

Зокрема, на моніторах у вагонах транслюють ролики з Оксаною Марченко, яка є дружиною політика Віктора Медведчука та кумою президента Росії Володимира Путіна.

Раніше в Укрзалізниці відмовили в трансляції роликів на безкоштовній основі українському стартапу «Ukraїner» — блоги про подорожі Україною. Тоді в УЗ заявили, що нібито вплинути на це рішення не можуть, адже конкурс на розміщення реклами на моніторах виграла фірма «Ай Ком» — тісно пов’язана з Колесніковим компанія.

Йдеться про 540 екранів, рекламу на яких переглядають близько 260 тисяч пасажирів щомісяця.

У самій «Ай Ком» зв’язки з колишнім віце-прем’єром заперечили.

Наголошується, що в самому ж конкурсі на розміщення реклами в УЗ переважно брали участь ті фірми, що мають донецьке коріння, а деякі — прямо пов’язані з оточенням Колеснікова. Так, можливість реклами при підключенні до Wi-Fi здобула компанія «Креативні комунікації», керівником якої є очільник телеканалу Колеснікова «Скіф» та колишній менеджер компанії «Конті», яка також належить колишньому віце-прем’єру.

«Слідство-Інфо», утім, зазначає, що зі стартапом «Ukraїner» вийшло на зв’язок керівництво «Ай Ком» та запевнило, що дуже хоче співпрацювати і розміщувати ролики в УЗ. Однак про заробітки на моніторах керівництво промовчало.

Раніше у Києві на колонах стадіону «Динамо» спалили банер з ведучою Оксаною Марченко.

ЧИТАЙТЕ: ОРГАНІЗОВАНЕ КОНДИТЕРСЬКЕ УГРУПОВАННЯ: З ким веде свій офшорний бізнес Борис Колесніков.

Пов`язані новини