В іранському місті Арак чоловік зробив пропозицію жінці в торговельному центрі. Після того, як відео освідчення поширили в соціальних мережах, — їх обох арештували за порушення ісламських законів, які забороняють демонструвати почуття на публіці.

Чоловік і жінка стояли у викладеному з пелюсток троянд серці, зазначає BBC. Жінка сказала «так», після чого чоловік вдягнув їй на палець обручку. Люди, що стояли навколо, аплодували.

Коли відео з освідчення з'явилося в соціальних мережах, його помітила поліція та арештувала чоловіка й жінку. За словами поліції, вони порушили ісламські закони Ірану — не можна проявляти свої почуття на публіці.

Утім пару згодом відпустили під заставу на вимогу громадськості, зазначив заступник начальника поліції провінції Марказі Махмуд Халаджі. Він вказав, що поліція затримала пару за «непристойну поведінку» на публіці, що є результатом «впливу розбещеної західної культури».

BBC додає, що такий випадок спонукав до обговорення суворих обмежень у країні в соцмережах. Зокрема, один з користувачів Twitter зазначив, що «замість того, щоб святкувати, вони були змушені, плачучи, платити за себе заставу». Водночас дехто писав, що така пропозиція була «для камер» — «навіщо робити шоу з такої особистої справи, як шлюб».

У липні 2018 у Бангладеш фотографа звільнили та побили за фото поцілунка пари на вулиці.

Нагадаємо, у Саудівській Аравії заарештували 14-річного підлітка, який танцював «макарену» на вулиці.

Поділитись: