В Ірані в четвер, 4 червня, кількість хворих коронавірусною хворобою зросла на понад 3500 людей — це найбільший показник із лютого. Президент країни Хасан Рухані заявив: це сталося через проведення весільної церемонії.

Про це повідомляє Reuters.

«В одному з місць ми виявили пікове зростання хворих під час епідемії. Його джерелом стала весільна церемонія, яка спричинила проблеми для людей, лікарів а ще втрати для економіки й системи охорони здоров’я країни», — сказав Рухані у зверненні по державному телебаченню.

При цьому іранський президент не уточнив, коли й де відбулося весілля, яке начебто спричинилося до різкого зростання кількості хворих COVID-19.

Зазначимо, що за минулу добу, 5 червня, нових випадків коронавірусної хвороби в Ірані виявили 2886. Загалом у країні нею хворіли чи хворіють понад 167 тисяч людей, з них більш ніж 8 тисяч померли.

Станом на 6 червня з початку епідемії у світі коронавірус підтвердили у 6 млн 652 тисяч 838 людей. З них 3 млн 352 тисячі 331 пацієнт вже одужав, а 398 286 — померли від ускладнень. Наразі від коронавірусного захворювання продовжують лікуватися 3 млн 102 тисячі 901 людина.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: