Іспанський альянс батьківських комітетів з 12 тисяч шкіл закликав сім'ї до страйку проти великої кількості домашніх завдань, які вчителі змушують дітей робити після навчання в школі

Іспанський альянс батьківських комітетів з 12 тисяч шкіл закликав сім'ї до страйку проти великої кількості домашніх завдань, які вчителі змушують дітей робити після навчання в школі.

Про це повідомляє російська служба BBC.

Комітети закликають батьків бойкотувати кожних вихідних протягом листопада.

Метою страйку є зменшення обсягу домашніх завдань у школі та пропозиція проводити батькам більше часу з дітьми вдома.

В альянсі вважають, що освіта в Іспанії застаріла. У школах надто сильно покладаються за бездумне запам’ятовування матеріалу замість аналізу інформації та виокремлення найголовнішого.

Згідно з повідомленням, комітети вважають, що в іспанських школах ігнорують потребу дітей у відпочинку.

За рейтингом рівня освіти Організації економічного сприяння і розвитку, Іспанія посідає одне з найвищих місць за часом, яке діти витрачають на домашнє завдання.

В середньому іспанські школярі витрачають 6,5 годин в тиждень на виконання домашніх завдань. При цьому іспанські школярі показують слабкі результати з математики, читання та природничих наук.

Перше місце по завантаженості школярів в рейтингу посів Китай, де діти витрачають на домашню роботу 13,8 годин на тиждень. Друге місце посіла Росія з 9,7 години.

Раніше у міністерстві освіту України повідомляли, що початкова школа повинна бути схожа на садок.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile