В Іспанії планують продовжити надзвичайний стан у зв'язку з коронавірусом до 9 травня, але карантинні обмеження дещо послаблять. Зокрема дітям дозволять виходити на вулиці.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Педро Санчес, передає BBC.

З 27 квітня в Іспанії планують дозволити дітям виходити з дому, яким з 14 березня заборонили виходити на вулицю. Водночас виходити на вулиці можна буде лише за певних умов і з обмеженнями.

Водночас надзвичайний стан прем'єр пропонує продовжити до 9 травня, оскільки досягнення у боротьбі з коронавірусом дуже крихкі.

З 13 квітня в Іспанії вже почали послаблювати карантин. Так, дозволили працювати будівельним магазинам.

Прем'єр-міністр зазначив, що рішення про відновлення роботи деяких галузей економіки було ухвалено після консультацій з науковцями, а подальше послаблення карантину залежить від боротьби з епідемією.

Зазначимо, що за останню добу в Іспанії зафіксували найменшу кількість померлих від COVID-19 — 410 інфікованих.

Станом на ранок 19 квітня в Іспанії 194 416 підтверджених випадків COVID-19. За весь час від коронавірусної хвороби померли 20 639 пацієнтів та одужали — 74 797.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 19 квітня коронавірусом у світі інфікувалися 2 млн 332 тисячі 456 людей. З-поміж них 600 006 людей одужали та 160 786 померли. Це означає, що наразі у світі 1 млн 571 тисяча 666 інфікованих пацієнтів.

Поділитись: