Світ / Європа

В Іспанії рятувальники другу добу намагаються дістати дитину з 100-метрової свердловини

El Pais
Світ/Європа/В Іспанії рятувальники другу добу намагаються дістати дитину з 100-метрової свердловини
Зберегти
Вигляд
В Іспанії вже другу добу триває операція з порятунку дворічного малюка, який впав у 100-метрову свердловину у місті Малага на півдні країни.

Хлопчик Юлен зник безвісти опівдні 13 січня після того, як його родина приїхала на відпочинок у гори на ферму родича.

Юлен впав у свердловину, ширина якої всього 25 сантиметрів. За словами родичів, які були там, ніхто не бачив, як хлопчик падав, відтак не міг цьому зарадити. Поряд з Юленом була ще одна дитина — його двоюрідний 1,5-річний брат, він також грався з ним, але не постраждав.

Видання зазначає, що трагедія є «другим ударом» по батьках хлопчика Хосе і Вікторії, які втратили свою першу дитину близько 2 років тому.

Батьки Юлена та інші члени родини провели 13 поряд з членами рятувальної операції. Підтримку сім'ї надають група спеціалістів з Андалузького психологічного коледжу та інші експерти.

«Тим часом пошуки Юлена тривають. Вранці у вівторок співробітники Цивільної гвардії продовжили роботу, вони витягли багато сміття та грунту із свердловини... але це успіхів не принесло. Роботу ускладнює глибина ями та її вузькість», — пише видання.

Зазначається, що рятувальники також використали камеру, аби з'ясувати, чи ще живий хлопчик. Однак на глибині 80 метрів вони наткнулись на перешкоду, ймовірно це іграшка, з якою грався Юлен.

Рятувальники вирішили дістатись до хлопчика за допомогою тунелю: його планують викопати з боку схилу.

Рятувальники переконані, що хлопчик має шанси на виживання.

Пов`язані новини