До лікарень звернулась 201 особа

В місті Ізмаїл Одеської області введений надзвичайний стан через спалах кишково-вірусної інфекції. Про це у Facebook написав міський голова Андрій Абрамченко.

«Проводяться заходи щодо виявлення локалізації. Прошу з розумінням поставитися до дій поліції, прикордонної служби та співробітників виконкому. Переконливе прохання дотримуватися санітарних норм», - написав він.

За його даними, з початку спалаху кишкової інфекції в лікувальні установи району та міста звернулася 201 особа, з них 119 - діти (в тому числі, двоє - у віці до року). Стан усіх, за твердженням медиків, - середнього ступеня тяжкості.

За його словами, причина захворюваності поки не встановлена. Медики стверджують, що результати аналізів нічого не встановили, і припускають вірусологічну спрямованість.

«Основна захворюваність піде саме серед дітей: у дорослих є імунітет, а діти не стикалися з цією інфекцією», - додав міський голова.

Він зазначив, що у суботу, 18 червня, починається подворовий обхід так званого приватного сектора.

«Ми закриваємо ринки і пункти громадського харчування — кафе, бари, ресторани, обмежити реалізацію продуктів на стихійних і тимчасових ринках (це пов’язано з овочами, які могли перебувати на притоплених ділянках), обмежити перебування людей у ​​стоячих водойм (прикордонники беруть під контроль район Лебединого озера і місце, де планувався яхт-клуб)», - написав Абрамченко.

Поділитись: