Сара Нетаньягу, дружина прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, постала перед судом, 7 жовтня, за звинуваченнями у зловживаннях.

Сара Нетаньягу, дружина прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, постала перед судом, 7 жовтня, за звинуваченнями у зловживаннях.

Про це повідомляє DW.

Підсудну звинувачують у розтраті бюджетних коштів на 100 тисяч доларів на зіркових кухарів, яких вона замовляла до офіційної резиденції прем'єр-міністра.

При цьому у резиденції працює кухар на постійній основі.

Нетаньягу особисто з'явилася у суді в Єрусалимі, проте не зробила жодних заяв перед пресою.

Крім того, дружина прем'єра нібито за рахунок держави замовляла собі розкішні дорогі напої, зокрема рожеве шампанське.

У транскриптах поліцейських розслідувань, які були опубліковані ЗМІ, Сара Нетаньягу скаржиться на якість їжі і грубо критикує працівників резиденції, використовуючи принизливі слова.

Подружжя Нетаньягу відкидає обвинувачення і називає їх «безпідставними».

У разі визнання винною, дружину прем'єра можу засудити до ув'язнення на 5 років.

У 2016 році суд уже визнавав Сару Нетаньягу винною у приниженні одного з працівників резиденції, внаслідок чого вона була вимушена виплатити йому 42 тисячі доларів компенсації.

Звинувачення в шахрайстві та розтраті держкоштів дружині Нетаньягу висунули ще в червні.

У межах цієї справи звинувачення також висунули колишньому заступнику гендиректора канцелярії прем’єра Езру Сайдову. За версією звинувачення, він своїми діями «створював помилкове враження» про те, що в резиденції не працює кухар.

Поділитись: