У Кирилівці Запорізької області внаслідок штормову погоду затопило бази відпочинку.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що пориви вітру до 28 м/с призвели до підвищення рівня води на Федотовій косі. Наразі орієнтовно на 30-40 базах відпочинку рівень води становить від 0,5 до 1 метру. Бази відпочинку не працюють.

Сполучення смт Кирилівка — с. Степок не порушено, але у деяких місцях на дорозі є переливи води до 15 см, острів Бірючий — залишився відрізаний від суходолу. Піщана дорога вкрита водою.

Крім того, о 08:40 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що двоє охоронців бази відпочинку «Мрія» на Федотовій косі не можуть самотужки покинути базу. Рівень води досягав від 50-80 см. Рятувальники, які прибули на місце події надали чоловікові та жінці спецодяг, щоб подолати відстань до сухої поверхні, після цього бійці ДСНС супроводили людей на автовокзал. Зараз їх життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, танкер «Делфі» під прапором Молдови з травня 2019 року перебував на якорі. Власником судна є громадянин Великої Британії, порт прописки — у Румунії. Вийшло судно з Констанци. Членами екіпажу є три українці — капітан судна Слинько, старший механік Михайленко та матрос Тудорян.

У ніч на 22 листопада судно «Делфі» через сильний вітер зірвало з якоря та знесло в напрямку одеського пляжу «Дельфін». Усі три члени екіпажу — українці, вони відмовлялися покинути борт судна.

За даними капітана порту, екіпаж відмовлявся від допомоги, бо сподівався на допомогу власника судна, але зв’язку з ним не було.

Пізніше стало відомо, що усіх членів екіпажу евакуювали.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile