Посол Росії в США Сєргєй Кісляк зустрічався із поплічниками Дональда Трампа під час президентської кампанії. Це підтвердив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

Посол Росії в США Сєргєй Кісляк зустрічався із поплічниками Дональда Трампа під час президентської кампанії.

Це підтвердив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков в інтерв’ю CNN.

Проте Пєсков заперечив втручання Росії у вибори президента США і припустив, що Кісляк просто «виконував свою роботу», коли зустрічався з людьми із оточення Трампа, в тому числі, і з генеральним прокурором Джеффом Сешнсом та екс-радником Білого дому з питань безпеки Майклом Флінном, який через це змушений був піти у відставку.

«Флінн говорив про двосторонні відносини. Він говорив про те, що відбувається в Сполучених Штатах, щоб це краще розуміли в Москві», – сказав Пєсков.

Крім того, прес-секретар президента Росії заявив, що, ймовірно, Кісляк також проводив зустрічі з представниками кандидатки від демократів Гілларі Клінтон, однак конкретних прізвищ Пєсков не навів.

Раніше повідомлялося, що посол Росії в США зустрічався з ключовими радниками Трампа.

Генпрокурор США Джефф Сешнс самоусунувся від розслідування щодо втручання РФ у вибори. Раніше повідомлялося, що він приховував зв`язки з РФ.

Комітет з розвідки палати представників США вирішив провести розслідування щодо можливої змови між штабом Трампа і російською владою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: