Українцю Євгену Панову, якого затримала ФСБ в анексованому Криму за звинуваченням у нібито підготовці терактів, нав’язали так званого адвоката, який дії в інтересах ФСБ, допомагаючи «вибивати зізнання».

Про це в коментарі Громадському повідомив адвокат затриманого українця Ярослав Гришин.

«Панову знайшли хорошого адвоката в Криму. Але цього адвоката не пускають до Євгена. Йому нав’язали якого безкоштовного псевдоадвоката, який допомагає слідству вибивати з нього зізнання», – сказав Гришин.

Він також сказав, що таким чином ФСБ може «набивати ціну» Панову для того, щоб надати цій історії максимального резонансу.

«Вони можуть набивати ціну Євгену, для того, щоб потім його вигідно нам продати – як сомалійські пірати», – припускає адвокат.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер підконтрольний окупаційній владу Криму суд Сімферополя обрав Панову запобіжний захід у вигляді 2 місяців арешту.

Разом з тим, правозахисники не мають доступу до затриманого Панова.

Після заяв ФСБ Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Поділитись: