УКРАЇНА

Київська влада ігнорує генеральний план міста — юрист

30 травня, 2018 12:55
УКРАЇНА/Київська влада ігнорує генеральний план міста — юрист
Зберегти
Вигляд
Київська міська влада ігнорує Генеральний план міста при забудові столиці.

Київська міська влада ігнорує генеральний план міста при забудові столиці.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському, коментуючи рішення Київської міськради про оновлення містобудівної документації, заявив юрист Єгор Недашківський. 

«Генеральний план фактично ігнорується, а замість нього, як основного документа приймаються детальні плани. Найцікавіше, що Мінрегіон звертався до департаменту містобудування з чіткою заявою, що детальні плани не можуть ухвалюватися всупереч Генеральному плану», — розповів Недашківський. 

Також експерт зазначив, що в міста зараз фактично відсутня стратегія містобудування.

За словами Недашівського, генеральний план визначає, де у місті розташовані зелені зони, житлові будинки, об'єкти соціальної інфраструктури. Водночас, детальний план це все лише уточнює і визначає, де розташовувати кожен об'єкт.

«А у нас відбувається навпаки — бо багато об'єктів будівництва почали усупереч генеральному плану і замість того, щоб зупинити це незаконне будівництво і привести все до відповідності генплану приймають плани територій, які фактично намагаються узаконити невідповідність генеральному плану», — пояснив експерт.

Нагадаємо, Київська міська рада затвердила програму створення і оновлення містобудівної документації у Києві. Вона передбачає затвердження 93 детальних планів території.

Більше про:
# забудови
# Київ
Пов`язані новини