Грою розробники хочуть зокрема привернути увагу до проблем виплат пенсій українцям, які залишились на окупованих територіях.

Гру «Переселенська блуканина», яка демонструє проблеми, з якими доводиться стикатися переміщеним особам в Україні презентували в Києві.

Розробили її ГО «Радник з питань ВПО» за підтримки Міністерства соціальної політики та міжнародних партнерів.

Мета — показати шлях переселенця від моменту переїзду та перетину контрольно-пропускних пунктів до оформлення виплат, сплати комунальних послуг та отримання втрачених документів.

Розробники також хочуть привернути увагу до проблем виплат пенсій українцям, які залишились на окупованих територіях.

Згодом Міністерство соціальної політики України повідомило, що не має стосунку до створення гри про переселенців «Переселенська блуканина». Кординатори проекту також підтвердили непричетність Мінсоцполітики до створення гри «Переселенська блуканина».


Фото: Громадське

«Ця гра не для переселенців, вони і так все це відчувають, ця гра для тих, хто живе з ними поруч, працює в урядових установах та іноді не розуміє, як це важко. Без розуміння немає боротьби за права. Це близько 60 реальних ситуацій. З ними кожен день стикаються в реальному житті. Це несерйозна форма для серйозних проблем» — каже Ольга Іванова — координаторка проекту «Переселенська блуканина».

За даними Міністерства соцполітики наразі в Україні 1 мільйон 700 тисяч переміщених осіб зі сходу та Криму.

Фото: Громадське

Перший наклад розповсюджують серед громадських організацій безкоштовно.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile