27 квітня відкривається виставка «Living by Industry», що складатиметься з двох частин, присвячених проблемам занедбаних індустріальних будівель Англії та Україні.

Кураторами виставки стали британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Вона стане продовженням проекту Architecture Ukraine фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Виставка складатиметься з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти «IZONE» у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу на Подолі.

Учасниками «Living by Industry» стали молоді британські архітектори та спеціалісти з урбаністики – зокрема, студенти Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили проекти, які в майбутньому можуть перетворити закинуті заводи та фабрики у процвітаючі райони.

Виставка триватиме з 27 квітня по 14 травня у будівлі креативної спільноти «IZONE».

Поділитись: