УКРАЇНА

В Києві відкрили Німецько-Українську промислово-торговельну палату

УКРАЇНА/В Києві відкрили Німецько-Українську промислово-торговельну палату
Зберегти
Вигляд
lead

В Києві в рамках II Українсько-німецького бізнес-форуму Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко та Державний секретар Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини Матіас Махніг відкрили Німецько-Українську промислово-торговельну палату.

Про це повідомляє кореспондент Громадського Алла Кошляк.

Німецько-українська палата є частиною мережі, представленої у 90 країнах світу, яка нараховує 130 в Україні офісів, та розвиватиме двосторонні економічні відносини.

«Потенціал співпраці великий, і мова йде не тільки і не стільки про великий бізнес. Важливо, щоб німецький інвестор прийшов не лише, наприклад, в інфраструктуру та аграрний сектор, а й у галузь енергоефективності, виробництво високотехнологічної продукції, професійно-технічної освіти та підготовки менеджерів. А це у свою чергу дасть ефект у розвитку місцевої інфраструктури, наповненні місцевих бюджетів, створенні нових робочих місць», — зауважив прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

У палаті можна буде отримати консультації для українських підприємців, що планують вихід на німецький ринок, та навпаки.

Пов`язані новини