УКРАЇНА

В «Київавтодорі» проводять обшуки

22 березня, 2017 13:49
УКРАЇНА/В «Київавтодорі» проводять обшуки
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України і Служба безпеки України проводить обшуки у комунальній корпорації «Київавтодор».

Генеральна прокуратура України і Служба безпеки України проводить обшуки у комунальній корпорації «Київавтодор».

Про це повідомляється  у Facebook корпорації.

«Сьогодні з 09.30 год. у комунальній корпорації «Київавтодор» Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України з незрозумілих причин проводить слідчі дії. Роботу підприємства частково паралізовано», — йдеться в повідомленні.

Крім того, корпорація зазначає, що у всіх районах столиці буде збільшувати обсяги робіт з поточного (середнього) ремонту доріг і вулиць, який проводиться суцільним покриттям, і заливки тріщин, що, як наслідок, значно поліпшить стан дорожнього покриття.

Раніше Державна аудиторська служба в ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності «Київавтодор» виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг столиці на суму близько 11 млн грн, передає «Інтерфакс-Україна».

«Слід зауважити, що один з виконавців ремонтних робіт, а саме - ТОВ  «Тілльман Інжиніринг» — перешкоджав фахівцям Держаудитслужби, внаслідок чого неможливо було провести зустрічну звірку, щоб документально підтвердити вартість виконаних на замовлення «Київавтодор» робіт з капітального ремонту Південного мосту через Дніпро (Дарницький р-н Києва) на суму понад 46 млн грн», — відзначала служба.

Під час ревізії також було виявлено порушення законодавства в сфері закупівель за державні кошти: корпорація не скасувала торги і уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 млн грн, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам конкурсу.

Про результати ревізії Держаудитслужба повідомила КМДА та Нацполіцію.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини