Культура

У київській галереї відкриється виставка, що поєднує Лондон і Київ

Культура/У київській галереї відкриється виставка, що поєднує Лондон і Київ
Зберегти
Вигляд
lead

У київській Art 14 gallery 16 червня відкриється виставка Олександра Стахова-Шульдиженка «Лондон-Київ». Галерея організовує її разом з Музеєм історії Києва та Інститутом Проблем Сучасного мистецтва.

На виставці покажуть не лише на твори та монументальні роботи Стахова-Шульдиженка, але й архівні фотографії з життя художника і роботи Алли Жмайло, зроблені за мотивами творів художника.

Олександр Шульдиженко — український художник, що працював під псевдонімом Алекс Стахов. Народився він 1922-го року в Україні, проте художню освіту отримав у Британії, куди потрапив після Другої світової війни. Закінчив школу мистецтва «Central School of Arts & Crafts» в Лондоні, почав там творчу кар'єру, а в 1954-му році (після закінчення навчання) переїхав до Києва.

Приклад графічного твору О. Стахова-Шульдиженка

В Україні він займався створенням альбомів для дітей та посібників щодо виготовлення скульптур з паперу. Працював на Київській студії телебачення, художником-постановником на «Укртелефільмі» й художником в оформлювальному цеху Київського комбінату монументально-декоративного мистецтва. За життя художник створив близько 2000 творів станкової графіки, а також монументальні твори та шрифти.

Більше про виставку

Пов`язані новини