Вказується, що «тимчасову адміністрацію» введено на три підприємства, що належать компаніям Ріната Ахметова.

У самоназваній «ЛНР» заявляють про введення «тимчасових адміністрацій» на трьох підприємствах української юрисдикції, розташованих на підконтрольній бойовикам території Луганської області.

За даними сепаратистських видань, у постанові так званої «ради міністрів ЛНР» вказується, що «тимчасова адміністрація» введена на трьох підприємствах, що належать компаніям ДТЕК і «Метінвест» Ріната Ахметова.

Це «Краснодонвугілля» за адресою Краснодон, вулиця Комсомольська, 5; «ДТЕК Ровенькиантрацит» за адресою Ровеньки, вулиця Комуністична, 6; «ДТЕК Свердловантрацит» за адресою Свердловськ, вулиця Енгельса, 1.

Крім того, у так званій «постанові» сказано, що «тимчасовою адміністрацією», яка «має виключне право керування», для підприємств і установ нерезидентів призначається закрите акціонерне товариство «Внешторгсервис», яке знаходиться за адресою: Луганськ, вулиця Херсонська, 22а.

Зауважимо, що 10 лютого глава самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що підприємства, які перебувають на підконтрольній бойовикам території Луганської області, мають сплачувати податки до так званого «бюджету республіки». 

У свою чергу генеральний директор енергохолдингу ДТЕК Максим Тимченко заявив, що підприємства компанії, розташовані на тимчасово непідконтрольній Україні території Донбасу, працювали і працюватимуть в рамках українського законодавства.

За його словами, на даний час ці підприємства ДТЕК працюють в штатному режимі, жодних змін в частині їх управління не відбулося.

Нагадаємо, 21 лютого стало відомо, що підприємства Ахметова на окупованій території зупиняються через блокаду залізничного сполучення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: