Бойовики самоназваної «ЛНР» заявили про обстріли по Кадіївці (колишній Стаханов) та Первомайську. У так званій «Народній міліції ЛНР» кажуть, що внаслідок обстрілів троє людей були поранені, ще одна жінка померла через інсульт.

Бойовики самоназваної «ЛНР» заявили про обстріли Кадіївки (колишній Стаханов) та Первомайська. У так званій «Народній міліції ЛНР» кажуть, що внаслідок обстрілів троє людей були поранені, ще одна жінка померла через інсульт.

Про це повідомляють інформаційні ресурси бойовиків.

Зазначається, що поранення дістали три людини: чоловік 1949 року народження має осколкові поранення руки та мінно-вибухові травми, чоловік 1953 року народження дістав осколкове поранення коліна та мінно-вибухові травми, і чоловік 1990 року народження —  з контузією.

Також у самоназваній «ЛНР» заявили, що через обстріли пошкоджено багато будинків та перебито газопровід.

Нагадаємо, 18 грудня штаб АТО повідомляв, що Новолуганське обстріляли з території окупованої Горлівки.

Речниця поліції Донецької області заявила, що внаслідок обстрілів Новолуганського вісім людей були поранені. Увечері 18 грудня стало відомо про 22 пошкоджених обстрілами будинки.

19 грудня у Донецькій поліції повідомили про те, що серед постраждалих є дитина, і в Новолуганському пошкоджено 47 будинків.

Поділитись: