Компанія Disney почала продавати у своїх фірмових магазинах 3D-пазли української компанії Ugears.

Наразі в магазинах компанії можна придбати чотири моделі Ugears вартістю $49,99, які створили спеціально для Disney. За словами гендиректора Ugears Геннадія Шестака, продаж запустили в магазинах у тематичних парках.

Українська компанія почала переговори з Disney навесні 2017 року, причому, за словами гендиректора, перший крок зробив агент Disney. Підприємець зазначив, що під час переговорів Ugears двічі пройшла аудит Disney. Зокрема корпорація звертала увагу на прозорість бізнесу, повне податкове навантаження, середню зарплату на підприємстві та соціальну атмосферу в якій працюють співробітники (особливо працівники цеху і складу).

Зазначається,що багато вимог компанії збіглися зі стандартами українського Кодексу законів про працю.

Також підприємець додав, що Ugears — перша компанія за останні 22 роки, кому Disney дозволив залишити свій бренд на пакуванні.

«Для цього ми знизили рентабельність, але натомість отримали колосальну кількість контактів з нашою продукцією. Упевнений, що наша присутність на полицях компанії збільшить впізнаваність бренду в світовому масштабі. Відповідно, це збільшить продажі і прибуток підприємства», пояснив Шестак.

Раніше український проект від Ugears зібрав на Kickstarter понад $125 тисяч за 2 дні.

Нагадаємо також, що Мобільний туристичний додаток Києва увійшов у шорт-лист премії в Лондоні

Поділитись: