ENRU

В Мінекономрозвитку хочуть розширити співпрацю з Нігерією та Ганою

Перша торгова місія Міністерства економічного розвитку та торгівлі України до Гани та Нігерії почала переговори про розширення доступу українських експортерів на африканський ринок.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

За словами торговельної представниці України Наталії Микольської, Нігерія є одним з «ринків у фокусі» для вітчизняних товаровиробників та може відіграти роль логістичного хабу для України при виході на африканські ринки.

«Нігерія та Гана є одними з найперспективніших ринків збуту на Африканському континенті, в тому числі, завдяки високому темпу зростання кількості споживачів», — зазначила Микольська.

За даними Мінекономрозвитку, найбільш перспективним африканський ринок має стати для виробників різноманітного обладнання, експортерів чорних металів, а також підприємців агропоромислового комплексу.

В МЕРТ стверджують, що Нігерія увійде до 20 найбільших економік світу за показником ВВП до 2013 року, тому виходити на цей ринок потрібно вже зараз.

Раніше в Україні завершили роботу над угодою про вільну торгівлю з Ізраїлем, яку мають підписати найближчим часом.

Також Микольська обіцяла про проведення переговорів з українськими металургами та торговельними представниками США щодо виводу української металургії з-під дії американських мит.